İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

“En iyi olmak” hedefimizi, bizimle paylaşacak yeni arkadaşları aramızda görmeyi her zaman isteriz. Siz de MELTEM KİMYA Ailesi’ nin gelişen ve büyüyen yapısı içerisinde yerinizi almak, kariyerinize yön vermek istiyorsanız CVBank’ta özgeçmişinizi oluşturunuz.

“Önce İnsan” felsefesinden hareketle, şirketimizi geleceğe, ancak çalışanlarımızla taşıyabileceğimize inanıyoruz. MELTEM KİMYA’ nın en önemli başarı anahtarı çalışanlarıdır. Bugüne kadar geldiğimiz noktada insan gücüne yaptığımız yatırımın payı çok büyüktür. Bilinçli çalışan, dürüstlüğü ve sabrı hiçbir zaman terk etmeyen, üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, yardımlaşan, gelişme ve geliştirme hevesli, başarı azmine ve yaratıcılığına sahip çalışanlarımız başarımızın temel kaynağıdır. Bundan sonra da amacımız, çalışanlarımızın içindeki azim ve enerjiyi ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye yönelik anlayışımızı geliştirmektir.

İnsan kaynakları yönetimi anlayışımız, stratejik hedeflerimize yüksek performansla ulaşmamızı sağlayacak yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir. Tüm çalışanlarımız tarafından bilinen, paylaşılan, anlaşılır, şüpheye yer vermeyen ve birbirini destekleyen uygulamaları hayata geçirmek insan kaynakları anlayışımızın temelini oluşturur. Ayrımcılık oluşturabilecek hiçbir ön yargı insan kaynakları anlayışımızda yer almaz. Bu anlayışı, tüm insan kaynakları yönetimi süreçlerimizin yapılandırılması ve uygulanmasında göz önünde bulunduruyoruz.